Mild CMF
CRUD işlerini hızlandırmak için başladığım projenin, programlama bilmeyen kullanıcıların, mobil geliştiricilerin ve tasarımcıların da kullanabileceği bir wizard aracılığı ile yetkin bir yönetim paneli ve API oluşturan bir araca dönüşmüş versiyonu. Şu an birkaç işlevi hariç ilk kullanıma çıkmak üzere. Eksikleri giderdiğimde link burada olacak.
Belediye Web Siteleri
Belediyeler için hazırladığım birkaç web sitesi:
Bursa Orhangazi Belediyesi
Yalova Teşvikiye Belediyesi
Yalova Taşköprü Belediyesi
Belediye Beyaz Masa Otomasyonu
Belediyelerde beyaz masalar için belediye birimleri, beyaz masa çalışanları beyaz masa sorumlusu ve başkan arasında eş güdümü sağlayan sms ile bilgilendirme web üzerinden sorgulama, geciken cevap için hatırlatma, vatandaş tarama gibi özellikleri ile yazıldı. İlk çalışır örneği Orhangazi belediyesine teslim edildi.

Havacılık Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Sistemi
Kurumsal üyelik, normal üyelik, reklam ve içerik yönetimi, kullanıcı yönetimi, çoklu ön yazı ve cv, başvuru-cevap-mülakat çağrısı, pilotlara özel ek cv alanları... Sky Cv Center
Otomatik Üretilen Admin Paneli
Freelance işlerimi hızlandırmak için CRUD işlerini halledecek, her tür veritabanı tablosuna göre adapte olacak bir admin panel hazırladım. Bunu bitirme projem için geliştirerek hiç kod yazmadan her tür veri için CRUD yapabilecek ve REST servis sunacak bir sistem üzerinde çalışıyorum.
Y.Ü Dış İlişkiler Birimi Sitesi
Üniversitemizin YADİM birimi için en az 2 farklı dilde hizmet verecek, farklı eğitim/değişim/burs programları ile ilgili duyuru, başvuru, değerlendirme süreçlerini otomatikleştirecek bir web projesi. YUDIK Yalova

Y.Ü Bilgisayar Mühendisliği Sitesi
Bootstrap ile tasarım PHP ile de backendini yaptım. Duyuru, galeri, idari/akademik kadro, ders/eğitmen atama, eğitmenler için ders duyurusu, dokümanı paylaşacakları ayrı panel, panel için admin/yetki ekleme... (kullanımda değil)

Halk Eğitim Merkezi Scripti
Halk Eğitim Merkezleri için online kurs başvurusu, konferans salonu rezervasyonu gibi işlevleri de yerine getiren site. Admin/yetkilendirme, haber, duyuru, galeri, doküman arşivi, soru/cevap, anket... burada da var. Şu an MEB kendi sistemini kullanıyor.
Bilim Sanat Merkezi Otomasyon
Bilim Sanat Merkezleri ve bu kurumlara öğrenci seçimini gerçekleştiren Rehberlik ve Araştırma Merkezleri için öğrenci başvuru, sınav duyuru, sonuç duyuru, online ödev, toplu anket ve eğitmen siteleri için paket halinde bir çözümdür. Bilsem Otomasyon
Okul Sitesi
İlkokul, orta okul ve liseler için okul sitesi scripti. Deneme sınavı, aidat takip, anket, admin kullanıcı/yetkilendirme, etkinlik takvimi, fotogaleri, panelden düzenlenebilir arayüz, haber, duyuru... (MEB kendi sistemini getirdiği için şu an kullanılan örneği yok)
DFA NFA Çizen Program
HTML5 Canvas, Javascript (Raphael, jQuery) kullanıldı. Verilen bir dosyadan geçiş fonksiyonlarını okuyarak DFA/NFA'yı şematik olarak gösterecek ve verilen kelimelerin dile uygunluğunu adım adım kontrol edecek program. DFA-NFA (Takım: Evrim Meral, Rabia Çete)
C Konsoldan Text Editör
Türkçe-İngilizce dil seçeneği, yeni dil ekleyebilme. Dosya içi işlemler: sonuna ekleme, başına ekleme, sıfırdan yazma. Dosyalar arası işlemler: kayıtlı dosya listesi, dosya aç, dosya sil, 2 dosyayı birleştir, dosya bilgisi. --> Kodlar <-- Fazla görsellik beklemeyin :)

Bunların dışında 50'den fazla kobi, dernek veya kuruma web sitesi hazırladım. Son 3 yıldır web ve özgür yazılım ile ilgili neredeyse her (en az 20) konferans, zirve, seminer'e gittim.

Smalltalk'tan Android'e birçok farklı dil/teknolojiye bulaştım. Cloud Computing'den, arama motorlarına, VPS kurulum/yönetiminden, uygulama güvenliğine birçok alanda makaleler okuyup, seminerlere katıldım.